Auction 139

Author: Lauro,G.

139-181 Lauro,G.

Lauro,G.Magni divinique prophetae b. Johannis Joachimi Abbatis... Vaticinorum de Apostolicis viris, sive de Romanis Pontiff... historica et symbolica explicatio Neapel, Tarini 1660. Fol. Mit Holzschn.-Titelvign. u. einigen Textholzschn. 4 Bl., 352 S. - ╔Angebunden: Ders.╗ Vita B.Ioannis a Caramola Tolosani... Congregationis B.Mariae virginis... Ebda. 1660. Mit Holzschn.-Titelvign. 3 Bl., 59 S., 30 Bl. Priv. Hldr. d. 19. Jh. (Berieb. u. best., Kap. tls. mit kl. Fehlst.). [...]

Next auction 142

takes place in February  11-13, 2026