Auktion 139

Autor: Froidmont,L.

139-99 Froidmont,L.

Froidmont,L.Commentaria in omnes B. Pauli Apostoli et septem canonicas aliorum apostolorum epistolas. Löwen, Hieronymus Nempe, 1663. Folio. 6 Bl., 687 S., 21 Bl. Mit gestochener Druckermarke auf dem Titel. Blindgeprägtes Leder d. Zt. (Restauriert, etwas berieben). [...]

139-100 Froidmont,L.

Froidmont,L.Commentaria in sacram scripturam, in duas partes distributa... ommentaria insacram scripturam, in duas partes distributa. Quarum secunda continet Actus Apostolorum, Apocalypsis S. Joannis apostoli, et Canticum Canticorum. Rouen, Nicolaus Boucher u. a., 1709. 5 Bl., 493 S., 21 Bl., 294 S., 1 Bl. 39 x 25 cm. Moderner Kalbslederband mit goldgeprägtem RTitel. [...]