Auction 123
Author: Marinis,G.T.de.
123-257 Marinis,G.T.de. De generibus et qualitate feudorum, tractatus, ordine & utilitate, nouus, ac summopere necessarius... Köln, Gymnich 1582. 8 Bl., 536 (recte 26) S., 25 Bl. - ╔Angeb.: De feudis╗ constitutio Karoli III. imp. Crassi dicti... Hanau, Antonius 1599. 18 Bl., 204 S. (recte 206). Flex. Prgt. d. Zt. (Schließbänder fehlen, gebräunt u. fl., best.). [...]
 123-139 Fabrizio,P., 100,00 €
 123-3782 Nilson, Johann Esaias, 120,00 €
 123-3322 Geiger, Peter Johann Nepomuk, 120,00 €
 123-2270 Großer Blumenputto., 120,00 €