Auktion 141:

  Auktion 112

Autor: Bonifatius VIII., Papst.

112-46 Bonifatius VIII., Papst.

Bonifatius VIII., Papst.Sextus Decretalium liber, per Bonifacium octavum Pontificem in concilio Lugdunensi editus ... recens ad vetustisimorum exemplarium fidem quam accuratissius emendatus. Una cum gemino indice. Lyon, Rovillius 1555. 12°. Mit Holzschn.-Druckerm. 1102 S., 17 Bl. (d.le.w.). Bl. Prgt. d. 17. Jh. (Leicht gebräunt, etw. fl. u. best.). [...]

Nächste Auktion 141

findet am 3. - 5. Dezember 2025 statt