Auction 136:
Auction 107
Author: Böhme,J.
107-979 Böhme,J.Alle de theosoophsche of godwijze werken Van den godzaligen en hoogverlichten Jacob Böhme, Anders genaamd Teutonicus Philosophus. In welke alle de diepe verborgendheden Gods, des eeuwigen en tijdelijken natuurs en schepsels, als ook de waare grond der christelijke godsdienst, en der godzaligheid, volgens 't getuigen der apostelen, geopenbaard worden ... 1. Tl. (wohl alles Erschienene). Amsterdam, Vorster 1686. 4°. Mit gest. Front. u. 5 Kupfertaf. 32 Bl., 461 S., 1 Bl. Hldr. d. Zt. (Gelenke eingerissen, tls. beschabt u. best.). [...] (Grenzwissenschaften und Okkultismus)
107-1729 (Ernesti,J.H.G.)., 67,00 €
107-7799 Wölbing, Jürgen, 67,00 €
107-6195 De Laet, Aloïs, 53,00 €
107-4978 Guanyin Elfenbein, 500,00 €