Auction 105

Author: Reiffenstuel,A.

105-737 Reiffenstuel,A.

Reiffenstuel,A.Theologia moralis brevi simulque clara methodo comprehensa, atque juxta sacros canones...Ed. quarta. Mchn., M.S.Jäcklin 1722. 4°. 27 Bl., 765 S., 29 Bl. Ldr. d. Zt. mit Rsch. (Rckn. tls. restauriert, tls. best. u. beschabt., Rckn. mit Fehlstellen). [...]

Next auction 142

takes place in February  11-13, 2026