Auktion 105
Autor: Naziazenus,G.
105-686 Naziazenus,G. Cognomento Theoogi, Opera Omnia, Quae Quidem Extant, Nova Translatione Donata, Una cum doctissimis Nicetae Setronii commentariis in sedecim Panegyricas orationes... Köln, Birckmann 1570. Fol. Mit Holzschn.-Druckermarke. 24 Bl., 872 (recte 880) S., 16 Bl. Ldr. d. Zt. mit goldgepr. Rtit. u. Dfileten (Rckn. tls. restauriert, tls. stärker best., berieb., Kap. beschäd.). [...]
 105-2097 NSU., 100,00 €
 105-954 Wagner,(T.)., 120,00 €
 105-3639 Hoffelner, Rainer, 2.400,00 €
 105-3235 "Angliae, Scotiae,, 80,00 €