Auction 105

Author: Naziazenus,G.

105-686 Naziazenus,G.

Naziazenus,G.Cognomento Theoogi, Opera Omnia, Quae Quidem Extant, Nova Translatione Donata, Una cum doctissimis Nicetae Setronii commentariis in sedecim Panegyricas orationes... Köln, Birckmann 1570. Fol. Mit Holzschn.-Druckermarke. 24 Bl., 872 (recte 880) S., 16 Bl. Ldr. d. Zt. mit goldgepr. Rtit. u. Dfileten (Rckn. tls. restauriert, tls. stärker best., berieb., Kap. beschäd.). [...]

Next auction 142

takes place in February  11-13, 2026