Auction 104
Author: Masen,J.
104-179 Masen,J.Meditata concordia protestantium cum catholicis in una confessione fidei, ex s(acra) scriptura desumpta. 4 Tle. in 1 Bd. Köln, Busaeus 1662-65. Mit gest. Titel (in Pag.). 8 Bl., 125 S., 1, 6 Bl., 149 S., 8 Bl., 359 S., 8 Bl., 175 S. Hldr. d. Zt. mit goldgepr. Rsch. (Tls. berieb. u. best.). [...]
104-180 Masen,J.Palaestra styli romani, quae artem et praesidia latine ornataeque quovis styli genere scribendi complectitur ... Köln, Busaeus 1659. Mit (wdh.) Holzschn.-Druckermarke a.T. 8 Bl., 477, 326 S., 5 Bl. - ╔Angebunden: Ders.╗ Palaestra oratoria. Ebda. 1659. 8 Bl., 1062 (recte: 1024) S., 6 Bl. Prgt. d. Zt. (Rckn. beschäd.). [...]
104-4124 Unbekannter Portraitmaler, 67,00 €
104-5075 Wallner, Arnulf, 30,00 €
104-2613 Cho Rin Shi., 133,00 €
104-4396 Goya, Francisco de, 160,00 €