Auktion 103
Autor: Ettmüller,M.
103-2647 Ettmüller,M.Opera medica theoretico-practica... Olim ab G. Franco recensitum; cura et opera J.C.Westphall. 1. Bd. (von 2). Ffm., Zunner 1696. Fol. 6 Bl., 1333 (recte 1391) S. Mod. Prgt. [...] (Medizin)
103-2648 Ettmüller,M.Opera medica theorico-practica. M. E. Ettmullerus, filius, mendas sustulit, superflua delevit, aliquotex mss. paternistractatus addidit. Ed. novissima, quam pluribus commentationibus illustr. J.J.Mangetus. 4 Bde. Genf, de Tournes 1736. Fol. Läd. Ldrbde. d. Zt. (Rckn. mit Fehlstellen, tls. beschabt u. best., Deckel tls. lose). [...] (Medizin)