Auktion 103

Autor: Brummer,F.

103-482 Brummer,F.

Brummer,F.Brummeriana sive Opuscula Iuridico-Historico-Philologica Polyhistoris celeberrimi Friderici Brummeri Lipsiensis... Partim olim typis mandata... Recensuit, indice locuplete instruxit, deque jurisprudentia... Praefatus est Georgius Beyer. Lpz., Braun 1712. 32 Bl., 579 S., 10 Bl. Hldr. d. Zt. (Beschabt u. best.). [...]
(Juridica und Kriminologie)