Auktion 103

Autor: Biblia hebraica,

103-40 Biblia hebraica,

Biblia hebraica,ad optimorum tam impressorum, speciatim Clodii, Leusdenii, Iablonski, Opitii, quam manuscriptorum aliquot codicum fidem collata. Direxit opus, nouas capitum inscriptiones... J.H.Maius... accurata studio, addadit G.C.Bürcklin. Ffm., Andreae 1716. Kl.4°. Mit gest. Front. 5 nn., 686 num., 2 nn. Bl. Prgt. d. Zt. (Gebräunt u. fl., Gelenke tls. eingerissen, best.). - Etw. gebräunt, Innengelenke tls. eingerissen. Tls. stockfl. [...]
(Bibeln)

103-41 Biblia hebraica,

Biblia hebraica,ex aliquot manuscriptis et compluribus impressis codicibus ... edita. Cura ac studio J.H.Michaelis. 2 Tle. in 1 Bd. Halle, Waisenhaus 1720. 4°. Mit gest. Front. u. Titelvign. Ldr. d. Zt. mit goldgepr. Fileten. (Tls. fl., einige Wurmspuren, berieb. u. best.). [...]
(Bibeln)