Auction 133

133-889

Theocritus.

Estimate: 150,00 €

Bionis, et Moschi Carmina Bucolica. Graece et latine. Latino carmine pleraque reddita ab Eobano Hesso, nonnulla a G.E. Higtio subiecit, Graeca emendavit, variisque lectionibus instruxit L.C. Valckenaer. Leiden, Honkoop 1781. Mit 1 gest. Kopfvign. 8 Bl., S. (3)-567. Läd. Hldr. d. Zt.

Brunet V, 784. Ebert 22779: "Vortrefflich". Dibdin II, 492: "Best". Moss II, 693: "Optima". - Text in griech. u. lat. - Ohne das Front. - Etw. gebräunt.

Theocritus. | Bild Nr.1Theocritus. | Bild Nr.2

Theocritus. | Bild Nr.1

Theocritus. | Bild Nr.2

Estimate:
150,00 €

Your bid: