Auction 133
133-17 Aetas Regalis
Estimate: 60,00 €
Breviarii Chronologici Veteris Testamenti. Pars secunda, complectens synopses sacrae & profanae historiae... Würzburg, Zinck 1696. Kl.8°. 4 Bl., 350 S., 1 Bl. Prgt. d. Zt. (Stärkere Gebrauchsspuren).
VD 17, 1:073397 W. - Selten. - Tl. 1 ersch. unter dem Titel Breviarium chronologicum Veteris Testamenti (1695) u. Tl. 3 als Sacerdotium Ducale Breviarii Chronologici (1697). - Hs. Besitzverm. (dat. 1708) a.T.
Estimate: 60,00 € Your bid: