Auktion 81
Autor: Seneca,L.A.
81-406 Seneca,L.A.Opera quae extant omnia. M. Antonii Mureti, P. Pinciani (d.i. Fernando Nuñez de Toledo y Guzman) aliorumque eruditissimorum opera & studio innumeris locis emendata, notisque illustrata. Accessit index rerum & verborum copiosissimus. (Paris, Nicolas Nivelle 1587). Gr.4°. Mit 1 ganzs. Porträt. XVIII, 625 S., 1 Bl., 30 S., 1 Bl., 94 S., 1 w. Bl., 20 Bl. Spät. Hldr. (Berieb. u. best., ob. Kap. mit Fehlst.). [...]