Auction 78
Author: Reiffenstuel,A.
78-449 Reiffenstuel,A.Theologia moralis brevi simulque clara methodo comprehensa, atque juxta sacros canones...Ed. novissima...Gassani, Remondini 1745. 4°. XXVIII, 752 S. Marm. Ldr. d. Zt. mit Rverg. (Unt. Kap. mit kl. rep. Ausriss, tls. berieb. u. best.). [...]
78-450 Reiffenstuel,A.Theologia moralis...Cum novissiam accessionibus M.Kresslinger et D.Kickh...Opera et studio D.Mansi. 2 Tle. u. Supplement in 1 Bd. Modena, J.B.Albritius 1758. Fol. XVI, 426 S., 1 w. Bl.; 4 Bl., 335 S.; VIII, 175 S. Prgt. d. Zt. übder Holzdeckel mit hs. Rckn.-Tit. (Etw. gebräunt, leicht fl. u. best.). [...]