Auktion 78
Autor: Middendorp,J.
78-398 Middendorp,J.Imperatorum, Regum, Et Principum, Clarissimorumque Virorum Quaestiones Theologicae, Iuridicae, & Politicae : cum pulcherrimis responsionibus: selectae, & ex manu scriptis Codicibus emendatae, atque commentariis sic illustratae, ut non modo ad bene ... vivendum ...Köln, Budgenius 1603. 16 Bl., 485 S. Prgt. d. Zt. (Etw. gebräunt, tls. fl., berieb. u. best.). [...]