Auktion 75
Autor: Desseine,F.J.
75-4545 Desseine,F.J.Beschryving van oud en nieuw Rome. 1. Tl. (statt 3). In't Fransch beschreven door den Heere Francoise Desseine. Achter Oud Romen is gevoegt; Het Antyke Graf der Nazoonen, Afgetekent en in 't Koper gebragt door P. Sanctus Bartolus, Nevens de Uitleggingen over deze aaloude Schileryen, van J. Petrus Bellorius. Uit het Fransch en Layn vertaalt, en met heerlyke Konstprinten versiert. Amsterdam, Halma 1704. Fol. Mit gest. Front. u. Titelvign., 8 meist gefalt. o. dplblgr. Karten o. Pl., u. 67 tls. gefalt. Taf., sowie zahlreiche teils ganzs. Textkupfer. 14 Bl., 160 S. Prgt. d. Zt. mit Goldpräg. u. Rsch. (Gebräunt, tls. fl., Gelenke tls. geplatzt, berieb. u. best.). [...] (Italien, Rom)