Auktion 70
Autor: Laurentius,J.
70-434 Laurentius,J.Prodiga Jesuitarum Liberalitas in vocibus universalibus. Omnis, nullis, semper, nunquam, ubique, nusquam, totom, nihil. Amsterdam, H.Laurentius 1618. 8 Bl., 202 S., 1 Bl. Prgt. d. Zt. mit goldgepr. Vign. a. Vdeckel. (Etw. gebräunt, leicht fl., tls. berieb.). - Nicht bei Brunet, Graesse u. De Backer-S. - Tls. stockfl. [...] (Jesuiten)
70-461 Laurentius,J.Opera omnia. Nunc recens post omnes alias editiones, & numero marginum multo quam prius locupletata, & innumeris penè locis .... obdurata corda praesentißimum pharmacum... Köln, Friessem 1675. Fol. Mit gest. Titelvign. 10 Bl., XXVIII, 1176 S., 19 Bl. Hldr. d. Zt. mit Rsch. (Beschabt u. etw. best., Gelenke angeplatzt). [...]