Auktion 67
Autor: Festus,S.P. u. M.V.Flaccus.
67-224 Festus,S.P. u. M.V.Flaccus. De verborum significatione. Lib. XX. Notis et emendationibus illustr. Andreas Dacerius, in usum serenissimi Delphini. Accedunt in hac Nova Editione integrae Josephi Scaligeri, Fulvii Ursini, & Antonii Augustini, cum Fragmentis & Schedis...Amsterdam, Huguet 1700. 4°. Mit gest. Front., gest. Titelvign. u. 2 gest. Textvign. 14 Bl., 596 S.; 2 Bl., 96 S., 12 Bl. Ldr. d. Zt. mit Rverg. u. Rsch. (Vord. Gelenk geplatzt, ob. Kap. mit kl. Fehlstelle, berieb. u. best.). [...]
 67-6357 Caroline, 100,00 €
 67-5873 Scharffenberg., 67,00 €
 67-608 Backmeister,J., 40,00 €
 67-7202 Schultze, Christian Gottfried, 80,00 €