Auktion 106
Autor: Goldast v. Haiminsfeld,M.
106-131 Goldast v. Haiminsfeld,M.De Bohemiae regni, incorporatarumque provinciarum, iuribus ac privilegiis ... commentarii in libros VI. divisi. 3 Tle. in 1 Bd. Ffm., Porsius 1627. 4°. 6 Bl., 751 S., 4 Bl., 16 S., 4 Bl., 202 S., 9 Bl., 312 S. Prgt. d. Zt. (Gebräunt u. fl., Kap. mit kl. Einrissen). [...] (Böhmen)
106-3805 Goldast v. Haiminsfeld,M.Commentarii de regni Bohemiae juribus ac privilegiis, nec non de hereditaria successione regiae Bohemorum familiae. 2 in 1 Bd. Ffm., Sande 1719. Fol. Mit gest. Titelvign. 6 (v.7) Bl., 1222 Sp., 1 Bl., 352 Sp.; 5 Bl., 704 Sp., 22 Bl. Prgt. d. Zt. mit Rsch. (Etw. best. u. berieb., tls. fl.). [...] (Österreich, Böhmen)